لیزر موهای زائد بدن دستگاه های مختلفی دارد که در کلینیک الکساندرایت، از دستگاه لیزر الکساندرایت استفاده میشود. این دستگاه لیزر، دستگاهی است که هر کسی می تواند به نابود سازی کامل موهای زائد بدن، بدون رنج و خطر دسترسی پیدا کند. با مریم کلینیک همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.

کلینیک الکساندرایت  = دستگاهی مولد لیزر

علت پاکسازی بدن از موهای زائد توسط این دستگاه، استفاده از اشعه قدرتمند لیزر است، در حقیقت این دستگاه نوعی مولد لیزر است که به راحتی با استفاده از این اشعه موهای زائد و ناراحت کننده بدن سوزانده می شود. اسم تخصصی این کالا لیزر الکساندرایت است که به آن دستگاه الکس هم می گویند.

کار با دستگاه لیزر الکساندرایت

استفاده غیر تخصصی دستگاه فوق خطر آور است!
لازم به این توضیح است که این دستگاه از اشعه قدرتمندی برخوردار است که حتما باید توسط متخصص مربوطه به کار بسته شود، چون همانگونه که موهای زائد را ریشه ای و فولیکولی از بین می برد، به همان آسانی می تواند ایجاد مشکل کند.
طول موج اشعه دستگاه الکس ۷۵۰ نانومتر است، که متداول ترین طول موج برای نابود سازی موهای زائد بدن است.

کار با دستگاه لیزر الکساندرایت
کار با دستگاه لیزر الکساندرایت

کاربرد های دیگر دستگاه الکساندرایت

دستگاه الکساندرایت علاوه بر نابودسازی کامل موهای زائد بدن، در جهت جوانسازی پوست و از بین بردن جای زخم بدن به خصوص صورت نیز کاربرد فراوانی دارد. کلینیک های زیبایی تنها مکان مناسب برای لیزر الکساندرایت به دلیل کاربرد ظریف و حساس این دستگاه، اغلب این دستگاه را در کلینیک های زیبایی می توان دید.

محبوبیت حداکثری دستگاه الکساندرایت

دستگاه الکساندرایت محبوب ترین دستگاه های لیزر سوزاندن موهای زائد بدن در ایران است که محبوبیت آن در حال افزایش هم است.  بازخورد کسانی که از این دستگاه استفاده برده اند، موجب محبوبیت هر چه بیشتر آن شده است.

پوست روشن مزیت بزرگی برای لیزر کردن

به خصوص استفاده از این دستگاه را به کسانی که پوست روشن دارند، توصیه می کنیم، چون بازخورد کسانی با پوست سفید و روشن از دستگاه لیزر الکساندرایت استفاده کرده اند، بسیار عالی بوده است.

نحوه کارکرد آن:

کارکرد این دستگاه این گونه است که با تابش نور از درون یک بلور عدسی و گذر از آن موجب ایجاد اشعه لیزر با حدود طول موجی در حدود ۷۵۰ نانومتر که تناسب کامل با فرآیند زیبایی دارد ایجاد کرده و به این شکل با نفوذ آن در ریشه موهای زائد موجب نابود سازی آنها و جوانسازی پوست می شود.
اما لازم به ذکر است که این کار نیاز به تخصص خاص خود دارد. بعضی فکر می کنند که الکساندرایت نام برند است، در صورتی که این نام انحصاری این دستگاه لیزر است.
از این دستگاه در جهت پاک کردن خالکوبی نیز استفاده می کنند.

مکانیزم دستگاه الکس براساس تولید اشعه لیزر متناسب با درجه طول موجی که به راحتی توانسته معضل پوست و زیبایی را بر دو پایه کامل رفع کند:

  1. نابودسازی موهای زائد و جای زخم
  2.  جوانسازی پوست.

مقاله مفید = کلینیک لیزر موهای زائد

نحوه عملکرد لیزر پوست با کلینیک الکساندرایت

معمولا موهایی که توسط این دستگاه نابود می شوند، یا همیشگی خواهد بود و یا مدت قابل توجهی زمان می گیرد که دوباره در همان جا مو وجود آید. کار این دستگاه بر عکس تیغ و ابزارهای این چنین است، یعنی با هر بار استفاده از تیغ موها برای بار دیگر ضخیم تر می شود ولی با استفاده از این دستگاه اگر دوباره رشد کند باریک و ظریف تر خواهد بود.
به خصوص اگر موهای برخی نواحی بدن اشخاص آزار دهنده است، توصیه می شود که حتما به فکر استفاده از خدمات این دستگاه در کلینیک های زیبایی باشند.

خدمات دستگاه الکساندرایت

• نابودسازی کامل موهای زائد
• از بین بردن محل خالکوبی ها
• از بین بردن جای زخم و لکه های پوستی
• جوانسازی پوست
• باز کردن رگ های گرفته شده

خدمات دستگاه الکساندرایت
خدمات دستگاه الکساندرایت

نکاتی درباره کلینیک الکساندرایت

• پوست تیره:

استفاده کردن از این دستگاه برای اشخاص با پوستهای تیره توصیه نمی شود، به خصوص استفاده از این دستگاه موجب پایین آمدن فشار آنها خواهد شد.

• مهارتی تخصصی:

یکی از سخت ترین قسمتهای کار کردن با این دستگاه کار کردن با پالس لیزر است، برای همین کار کردن با این دستگاه نیاز به متخصص دارد.

• روشی مطمئن اما با ملاحظات خاص:

افزایش درجه این لیزر موجب تقویت قدرت این دستگاه شده است و نتیجتا امکان صدمه به پوست هم بیشتر می شود و هر لحظه امکان سوختگی برای پوست وجود دارد، درجه کم دستگاه الکس هم موجب می شود که وقت بیهوده گذر کند وبهره ای هم نبرند. پس به راحتی می توان با رجوع به کلینیک زیبایی هم از این دستگاه بهره برند و هم به هدف خود کامل برسند. پس می توان به راحتی از شر موهای زائد برای همیشه خلاص شد.

• سرعت بیشتر دستگاه:

هر چه میزان قدرت این لیزر بر روی بدن بیشتر باشد، امکان درد هم می تواند بیشتر باشد و این بزرگترین عیب این دستگاه است. چون دستگاه لیزر الکساندرایت پالسی کار میکند، یعنی با قطع و وصل کردن اشعه موجب ضربه به ریشه مو می شود.

مقاله مفید = کلینیک تزریق ژل و بوتاکس

• قبل از نوبت لیزر:

به عنوان مهم ترین توصیه ای که قبل از روش لیزر دستگاه الکس توصیه می شود، در معرض آفتاب و نور آن نباشند، از برنزه کننده ها استفاده نکنند. از کرمهای ضد آفتاب استفاده کنند و مصرف آنتی بیوتیکها را متوقف کنند، از اسپری مو در ناحیه که قصد لیزر دارند، استفاده نکرده و اصلا بوتاکس نکنید. این شرایط را یک تا دو هفته قبل از نوبت نوبت لیزر الکس رعایت کنند.

• بعد از لیزر:

بعد از استفاده از دستگاه معمولا دودی از پوست بلند می شود که به معنای سوخته شدن موهای زائد بدن است، ممکن است بوی بدی هم داشته باشد که بعد از پایان لیزر فروکش کرده و از بین می رود. در موارد نادری محل لیزر شده قرمز می شود و در برخی موارد تورم دیده می شود که پس از مدتی به حالت طبیعی بر می گردد.

به عنوان آخرین نکته توصیه می کنیم که زدن کرم ضد آفتاب را بعد از لیزر کردن مخصوصا اگر در معرض تابش نور خورشید قرار دارید، رعایت کنید.

 

مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت:
مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت

مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت:

• پی گیری تمام فعالیت ها فوری:

بلافاصله بعد از طول جلسه لیزر می توانند به تمام فعالیتهای خود طبق معمول ادامه دهند. حتی برای استحمام هیچ گونه مشکلی را نداشته و می توانند فورا بعد از لیزر اقدام به آبتنی کنند. اما سفارش می شود که از شست وشو کننده های ملایم و متعادل استفاده برند، نه تند و تیز.

• تجربه پوست صاف:

پس از لیزر احساس داشتن پوستی صاف را می کنند، همین مسئله موجب شادابی خاص در زندگی اشان می شود. پوست صاف موهبتی بزرگ برای هر کسی محسوب می شود، بسیاری داشتن پوستی صاف را نشانه جوانی خود می دانند.

• احساس خنکی محسوس:

با از بین رفتن موهای زائد بدن احساس خنکی و آرامش کرده و فرصتی برای لذت بردن از نبودن کلی مو که دائم باید نگران پاکیزگی و یا حرارت بیهوده ای که ایجاد می کنند، باشد.

مقاله مفید = کلینیک کاشت مو

• احساس خوشایند جوانی پوست:

جوانی پوست از مهم ترین مزیت هایی است که یک لیزر دستگاه الکساندر می تواند موجب شود. معمولا جوانی پوست برای بسیاری حس و خاطره جوانی را ایجاد می کند، علی رغم سن بسیاری که دارند. جوانی پوست معمولا جوانی و جوان بودن را در ذهن آنان مجسم می کند.

• درمان مشکل عروق:

یکی از امکانات و خدمات لیزر الکس درمان مشکلات عروقی است، استفاده از این لیزر موجب تنفس هر چه بهتر و بیشتر می شود.

• حل ریشه ای موهای زائد( درمانی اصولی):

اصلی ترین روش حذف موهای زائد از بدن و صورت، استفاده از دستگاه فوق است که این کار را از ریشه و فولیکولی انجام می دهد.

• احساس چهره ای زیبا و جذاب تر به نسبت گذشته:

زیبایی و جذابیت مجددا از آن خود احساس می کنند، استفاده از لیزر قطعا چهره متفاوت را به نمایش می گذارد.

• از بین بردن خالکوبی:

به راحتی می توان محل خالکوبی را از بین برد.

• از بین بردن محل زخم:

با پالس های لیزری در درجه های گوناگون نابود کردن محل و جای زخم محقق می شود.

• درمان رگهای عنکبوتی:

به راحتی می توان رگهای گرفته را باز کرد.